Řekli o nás

Hana Prokopová  prokopoviHP@seznam.cz

Vážený pane Kalvoda, na tuto masáž nikdy nezapomenu. Znamená to o to víc, že o masážích mám velký přehled. Mám dceru masérku. Bohužel, nežije v ČR. I ta některé věci, které děláte Vy, nedělá. Možná je umí, možná až přijede, hned ji k Vám objednám, třeba se i něco přiučí. Zdravi a ještě jednou moc děkuje Hana Prokopová

Maruška Šafářová  safarova17@seznam.cz

Kdybych se neodstěhovala trochu dál mimo Brno, tak bych stále chodila za Luckou (u Standy jsem na masáži ještě nebyla:-) ) To, že masírují tak dlouhé roky a ještě to nezabalili svědčí o TOM, že se stále zdokonalují a jsou Holt DOBŘÍ:-) Tak vydržte oba stále dále….

Simona Smutná  simulda@seznam.cz

Přestože už jsem sem jedno hodnocení psala, po dnešní masáži mě to nutí provést repete.  Byla jsem u Lucky na ruční masáži zad a šíje a bylo to prostě báječné…… Moc děkuji. Simča

Radka Mášová  masova.radka@seznam.cz

Na masáže k manželům Kalvodovým chodím už šestnáctým rokem a svoji naprostou spokojenost jsem se pokusila zachytit v krátké básni: Dnes již křeče, bolesti nejsou žádné neštěstí, každý záhyb mého těla s citem ruka masérova třela. Jeho prsty brázdí kůži jemně jako dotek růží … Vřele doporučuji všem zájemcům

Ivana Jašková  ivca.jaskov@gmail.com

Lymfodrenáže mohu jedině doporučit. Jsem nadmíru spokojená a rozhodně bych už jinam nešla. Přátelská atmosféra mě navíc vždy jako bonus pozitivně naladí do celého dalšího týdne. Děkuji Vám 🙂

Lenka Nekutová  aknel.n@seznam.cz

Vážení, od mé návštěvy v masážním salonu u Kalvodových uplynul již týden a stále v sobě cítím příjemnost toho okamžiku. Oba maséři a jejich profesionální, příjemné a uvolňující masáže vyléčily mé napjaté a zablokované tělo. Mnohokrát jim ještě touto cestou děkuji a Vám všem, kteří se stále ještě rozmýšlíte, doporučuji tento salon a jeho služby.

Simona Smutná  simulda@seznam.cz

Do salonu už chodím skoro deset roků, za tu dobu mi z těla i duše odstranili spoustu bloků, vychutnala jsem si masáž lávovými kameny, často mi pomohli, abych hýbala rameny, jejich ruce umí zmáčknout i pohladit, pofoukat bolístku i do života poradit, při každé masáži je co se o sobě učit, salon Kalvodových mohu jen doporučit.

Veronika Křížová  vsmutna@centrum.cz

Děkuji, že jste. Lucka i Standa jsou báječní, chodím k nim do salonu pravidelně už třetí rok, skvěle si u nich odpočnu a načerpám nové síly. Navíc nabídka jejich služeb je hodně široká, což je příjemné, vždycky si můžu vybrat podle toho, jak se cítím. Můžu jenom doporučit a Lucce i Standovi bych popřála, aby jim to pořád šlo tak hezky od ruky a aby byli pořád taková sluníčka. Díky vám oběma :*

Lucie Holakovská  merveille@seznam.cz

Chtěla bych poděkovat paní Kalvodové za její zlaté ručičky a velmi pozitivní přístup, díky němuž se návštěva na masáží stává velmi příjemným okamžikem…Můžu doporučit především lymfodrenáže, na které chodím již skoro dva roky a díky nimž (a taky radám paní Kalvodové) se mi jednak vylepšila imunita (nebyla jsem nemocná už ani nepamatuju), jednak jsem zhubla nějaké to kilčo a také se mi krásně vyhladila pokožka celého těla..takže jedním slovem D O P O R U Č U J I !!!

Hana Sladká  hana.sladka@gmail.com

Jinam bych nešla. Masáže v tomto rodinném salonu jsou příjemné nejen pro tělo, ale je to také pohlazení po duši a to díky přístupu Standy a Lucie. Chodím sem moc ráda a užívám si nejen profesionalitu masáží, ale také velmi příjemnou přátelskou atmosféru.

Dita Binarová  dita.binarova@gmail.com

Masáže u Kalvodů mohu jen doporučit, maximální kvalita, vstřícný a citlivý přístup ke klientům. Salon navštěvuji už přes 2 roky a neměnila bych.

Eva Wasserbauerová  ewa26@volny.cz

Přes 15 let navštěvuji Kalvodovy a jejich jemné a léčivé ruce mi přinášejí úlevu nejen na těle , ale i na duši.Doporučuji všem,kteří hledají kvalitu, pohodu a příjemné lidi.

Ladislav Dvořák, Brno

Maximální spokojenost, doporučuji.

 

Budeme rádi, pokud ostatním lidem řeknete, jak jste s našimi službami spokojeni. Použijte na to prosím formulář. Děkujeme vám.