Ajurvédská masáž

Ajurvédská masáž celého těla – královna masáží

Ajurvéda je 5000 let stará medicína těla i mysli

Je to nejstarší zachovaný systém léčby na světě, skládající se z unikátního systému výživy, bylinné terapie, relaxace, jógy, meditace a různých procedur, včetně masáží, detoxikace a regenerace organismu. Zabývá se nejen léčbou , ale i prevencí nemocí.

Ajurvédská masáž je stále populárnější a oblíbenější, díky relaxační a regenerační schopnosti.

Její obliba spočívá hlavně v tom, že se při masáži používají velmi jemné dotyky. Jsou to přesně vedené tahy, protáčení a stimulace bodů, přitom jsou jemně promasírovány svaly i klouby.Při celotělové ajurvédské masáži se masér věnuje každé části těla tak dlouho, aby byla zajištěna dokonalá harmonizace toku energie v celém těle. Masáž má blahodárný vliv jak na psychiku člověka, tak na tělesné zdraví. Především na lymfatický systém, na hormonální systém, na pohybový aparát, posiluje imunitní systém, zlepšuje svaly i stav pokožky.

Vyrovnává krevní tlak a zpomaluje stárnutí. Ano, toto všechno „umí“ ajurvédská masáž. Při masáži se používají léčivé masážní oleje, které jsou přírodní, lisované za studena a zahřáté na příjemnou teplotu. Po masáži se nechávají vstřebat do pokožky, aby se naplno projevil jejich léčebný účinek. Čím déle budete odpočívat, tím lépe proniknou důležité a léčebné látky hlouběji do těla. Masáž nevynechává žádnou část těla, kromě intimních partií. Masíruje se i obličej, uši a hlava. Počítejte proto s tím, že budete odcházet promasírovaní od špiček nohou až po pokožku vlasaté části hlavy. Pokud Však budete chtít nějakou část těla vynechat, je to na domluvě s masérem. Pro nás je prioritou spokojený zákazník.

Jemná technika ájurvédských masážních tahů je velmi vhodná i pro maminky po porodu, kdy dokáže zmírnit poporodní bolesti a deprese. Kontraindikace – těžká forma cukrovky, těhotenství.
Reference

NECHTE SE ROZMAZLOVAT

Telefon: 777 623 171
masazebystrc@seznam.cz