Access Energetický Facelift

Vypadat a cítit se mladší i bez skalpelu, injekcí a drahých kosmetik

Metoda, která vám umožní vypadat a cítit se mladší i bez skalpelu, injekcí a drahých kosmetikKromě toho, že přispívá v boji proti stárnutí, vráskám, svraštěním nebo ochabnutím pokožky, zabarvení a skvrnám, vás také osvěží způsobem, že budete neodolatelně zářit


Facelift obnovuje a zrychluje přirozené léčivé schopnosti těla. Pokaždé, když se podíváte se do zrcadla a soudíte, co vidíte, vaše buňky si ten soud pamatují a uzamknou ho do tváře a těla. Každé sezení Access Facelift dává tělu šanci transformovat mnoho z omezujících energií a soudů, které jsou vtištěny do vašich tváří. Zajímavé, že?


Access nám pomůže poznat sebe sama, jako nekonečnou bytost, kterou ve skutečnosti jsme a umožní nám tak vytvořit život za hranicemi toho, čemu jsme uvěřili. Jakožto nekonečná bytost fungujeme jako nekonečné vědomí, vědění, bytí a přijímání. Pro nekonečnou bytost je stále všechno možné. Nekonečná bytost má neomezenou možnost výběru.


Díky Faceliftu můžete změnit svůj úhel pohledu na sebe i své tělo a užít si sami sebe takové, jací jste


Celý léčebný proces trvá 60-90 minut. Jemné dotyky na obličeji, krku a horní části hrudníku jsou zaměřeny na spuštění a přesun energie k uvolnění bloků v energetických polích, uvolnění stagnace způsobené emocemi a dlouhodobým stresem. Access Energetický Facelift je vhodný pro ženy a muže všech věkových kategorií a funguje v souladu s dalšími postupy. Výsledky jsou zcela bez rizika a každým následným sezením se zvyšují.
Reference

NECHTE SE ROZMAZLOVAT

Telefon: 777 623 171
masazebystrc@seznam.cz