Indická masáž

CHAMPI – indická masáž hlavy

Tradiční indická masáž hlavy, ze které metoda Champi masáže vychází, má tisíciletou tradici. Je prováděna jednoduchým promasírováním hlavy s využitím prvků shiatsu a ajurvédy, je rozšířena i na šíji, ramena, paže , obličej a krk. Správně provedená masáž je velmi účinná a v kombinaci s aromaterapií, která pročišťuje mysl a uvolňuje emoční stres, dokáže masírovaného zrelaxovat, ulevit od bolesti hlavy, ale i energeticky vyladit a pročistit. Působí protistresově na celé tělo, uklidňuje, podporuje regeneraci, uvolňuje emoce. Bezprostředně po masáži bychom si neměli plánovat žádnou tělesnou aktivitu ale spíše odpočívat a dále relaxovat.

Masáž provádíme samostatně, nebo současně s jiným druhem masáže a v tom případě je cena i čas navýšen o masáž, kterou si vyberete.

Tato masáž by se neměla provádět (kontraindikace) v těhotenství, těsně po jídle, po požití alkoholu, léků, drog, při horečce, akutním infekčním onemocnění, vážném zánětu kdekoliv na těle, při probíhající léčbě rakoviny nebo jiného vážného onemocnění, při přenosném kožním onemocnění, dále v případě vyskytují-li se aneurysma – místní rozšíření krevních cév, při epilepsii a těžkých depresích. Při vysokém nebo nízkém krevním tlaku je možné tuto masáž provádět pouze jemně.
Reference

NECHTE SE ROZMAZLOVAT

Telefon: 777 623 171
masazebystrc@seznam.cz