O nás

lask

Lucie Kalvodová

Jako masérka mám více jak patnáctiletou praxi.

Polovinu svého života se zajímám o různé duchovní a ezoterické směry a o práci s pozitivní energií. Své poznání se snažím přenášet i do své praxe. Mým cílem je, aby zákazníci odcházeli povzneseni na těle i na duši. Mojí doménou jsou Champi masáže, masáže horkými lávovými kameny, čokoládová a medová masáž a připravované awakening masáže. Ráda dělám i klasické masáže, kde je třeba více fyzické síly.

Snažím se svým klientům poskytovat kvalitní služby na profesionální úrovni. Svoji kvalifikaci si neustále doplňuji a zvyšuji absolvováním speciálních masérských kurzů a školení.

Stanislav Kalvoda

Masážím se věnuji již téměř třicet let. Klienti oceňují můj důkladný a poctivý styl masáží s víceméně silovým zaměřením a působením, jako jsou masáže zad a šíje, masáže celého těla, point masáže a  mobilizační techniky. Kromě uvedeného se věnuji i masážím s působením REIKI energie a havajským masážím.

Oba se věnujeme lymfatické a klasické masáži ,takže naši zákazníci si mohou vybrat, zda chtějí spíše působení ženské energie JIN nebo mužské energie JANG. Při masážích využíváme působení kvalitních, čistě přírodních aromaterapeutických olejů.

                                             

Jin-JangSCAN0047