Řekli o mně

Dominika Havránková  Dominika.Hav@seznam.cz
Jako každá prvorodička, tak i já jsem měla strach z porodu. Byla to pro mě jedna velká neznámá. Vůbec jsem si neuměla představit, co takový porod obnáší. Prvně jsem byla zastánce, aby tatínek byl porodu, ale postupem času jsem na předporodní přípravě zjišťovala, že jde opravdu o ženskou intimní záležitost a uvědomila si, že přítel nemusí vidět všechno. Ale věděla jsem, že u toho nechci být sama a potřebuji tam člověka, který mě celým porodem bude provázet, bude mi oporou a ve finále porod mého dítěte pro mě bude radost a ne trauma. Kontaktovala jsem Lucii Kalvodovou, kterou znám dlouho. Je to neuvěřitelný člověk s obrovským srdcem, energii, sílou a duševní rovnováhou.  Změnila mi pohled na porod, nemusí to být jen o bolesti, křiku a dlouhém čekáním na porodplikací, epidurální anestezie, nástřihu a dalších podpůrných věcí. Zpětně můžu říct, že to bylo jen díky Lucii. Vím stopním sále, ale může se to proměnit v neskutečný adrenalinový zážitek. Můj porod proběhl bez komrocentně, že kdyby tam nebyla, tak si nechám napíchat všechno, jen abych to zvládla a porod by netrval 3  hodiny, ale 12 hodin. Mám kamarádky, které mají trvalé následky z porodu, ať už nastřižení, únik moči nebo újmu po psychické stránce. Stoprocentně to byla moje nejlepší životní investice a když budu rodit, tak už jen s Luckou. S ní jsem měla pocit, že jsem v bezpečí a že všechno zvládnu!  A taky že ano. Mám krásnou zdravou holčičku. Ať žijou duly !
Zuzana Urbánková  zurbankova@nbox.cz

Přidávám se k pochvalám na manžele Kalvodovy. :-) Objevila jsem jejich salón dost pozdě na to, že tu bydlím 26 let, asi před 3 roky. Do té doby jsem pravidelně střídala rehabilitace a ortopedii. Od té doby, co chodím pravidelně téměř každý týden na masáže, nevím pořádně co jsou to bolesti zad. Občas se ozvou, ale paní Lucie nebo pan Standa, je úžasně rozmasírují. Dokonce si vymýšlím podle intenzity bolesti ke komu půjdu. Paní Lucie je jemnější a pan Standa razantnější. ;-) A lávové kameny paní Lucie? Já to mu říkám lázeňská procedura – úžasná nádhera. V pátek jdu vyzkoušet Ajurvédskou masáž, tak se pochlubím jaké to bylo. ;-) Vřele doporučuji, pro jejich citlivý, a přitom profesionální přístup. Člověk si tu odpočine a uleví nejen fyzicky, ale i duševně, Díky moc za to , že jste Zuzka

Hana Prokopová  prokopoviHP@seznam.cz

Vážený pane Kalvoda, na tuto masáž nikdy nezapomenu. Znamená to o to víc, že o masážích mám velký přehled. Mám dceru masérku. Bohužel, nežije v ČR. I ta některé věci, které děláte Vy, nedělá. Možná je umí, možná až přijede, hned ji k Vám objednám, třeba se i něco přiučí. Zdravi a ještě jednou moc děkuje Hana Prokopová

Maruška Šafářová  safarova17@seznam.cz

Kdybych se neodstěhovala trochu dál mimo Brno, tak bych stále chodila za Luckou (u Standy jsem na masáži ještě nebyla:-) ) To, že masírují tak dlouhé roky a ještě to nezabalili svědčí o TOM, že se stále zdokonalují a jsou Holt DOBŘÍ:-) Tak vydržte oba stále dále….

Simona Smutná  simulda@seznam.cz

Přestože už jsem sem jedno hodnocení psala, po dnešní masáži mě to nutí provést repete.  Byla jsem u Lucky na ruční masáži zad a šíje a bylo to prostě báječné…… Moc děkuji. Simča

Radka Mášová  masova.radka@seznam.cz

Na masáže k manželům Kalvodovým chodím už šestnáctým rokem a svoji naprostou spokojenost jsem se pokusila zachytit v krátké básni: Dnes již křeče, bolesti nejsou žádné neštěstí, každý záhyb mého těla s citem ruka masérova třela. Jeho prsty brázdí kůži jemně jako dotek růží … Vřele doporučuji všem zájemcům

Ivana Jašková  ivca.jaskov@gmail.com

Lymfodrenáže mohu jedině doporučit. Jsem nadmíru spokojená a rozhodně bych už jinam nešla. Přátelská atmosféra mě navíc vždy jako bonus pozitivně naladí do celého dalšího týdne. Děkuji Vám 🙂

Lenka Nekutová  aknel.n@seznam.cz

Vážení, od mé návštěvy v masážním salonu u Kalvodových uplynul již týden a stále v sobě cítím příjemnost toho okamžiku. Oba maséři a jejich profesionální, příjemné a uvolňující masáže vyléčily mé napjaté a zablokované tělo. Mnohokrát jim ještě touto cestou děkuji a Vám všem, kteří se stále ještě rozmýšlíte, doporučuji tento salon a jeho služby.

Simona Smutná  simulda@seznam.cz

Do salonu už chodím skoro deset roků, za tu dobu mi z těla i duše odstranili spoustu bloků, vychutnala jsem si masáž lávovými kameny, často mi pomohli, abych hýbala rameny, jejich ruce umí zmáčknout i pohladit, pofoukat bolístku i do života poradit, při každé masáži je co se o sobě učit, salon Kalvodových mohu jen doporučit.

Veronika Křížová  vsmutna@centrum.cz

Děkuji, že jste. Lucka i Standa jsou báječní, chodím k nim do salonu pravidelně už třetí rok, skvěle si u nich odpočnu a načerpám nové síly. Navíc nabídka jejich služeb je hodně široká, což je příjemné, vždycky si můžu vybrat podle toho, jak se cítím. Můžu jenom doporučit a Lucce i Standovi bych popřála, aby jim to pořád šlo tak hezky od ruky a aby byli pořád taková sluníčka. Díky vám oběma :*

Lucie Holakovská  merveille@seznam.cz

Chtěla bych poděkovat paní Kalvodové za její zlaté ručičky a velmi pozitivní přístup, díky němuž se návštěva na masáží stává velmi příjemným okamžikem…Můžu doporučit především lymfodrenáže, na které chodím již skoro dva roky a díky nimž (a taky radám paní Kalvodové) se mi jednak vylepšila imunita (nebyla jsem nemocná už ani nepamatuju), jednak jsem zhubla nějaké to kilčo a také se mi krásně vyhladila pokožka celého těla..takže jedním slovem D O P O R U Č U J I !!!

Hana Sladká  hana.sladka@gmail.com

Jinam bych nešla. Masáže v tomto rodinném salonu jsou příjemné nejen pro tělo, ale je to také pohlazení po duši a to díky přístupu Standy a Lucie. Chodím sem moc ráda a užívám si nejen profesionalitu masáží, ale také velmi příjemnou přátelskou atmosféru.

Dita Binarová  dita.binarova@gmail.com

Masáže u Kalvodů mohu jen doporučit, maximální kvalita, vstřícný a citlivý přístup ke klientům. Salon navštěvuji už přes 2 roky a neměnila bych.

Eva Wasserbauerová  ewa26@volny.cz

Přes 15 let navštěvuji Kalvodovy a jejich jemné a léčivé ruce mi přinášejí úlevu nejen na těle , ale i na duši.Doporučuji všem,kteří hledají kvalitu, pohodu a příjemné lidi.

Ladislav Dvořák, Brno

Maximální spokojenost, doporučuji.

 

Budeme rádi, pokud ostatním lidem řeknete, jak jste s našimi službami spokojeni. Použijte na to prosím formulář. Děkujeme vám.